סידור הישיבה בהסעות לבית הספר היסודי תש"פ

חינוך • כניסות

קבצים מצורפים:

סידורי הסעה תשפ

להורים שלום,


מצורף קובץ של סידור מקומות הישיבה לבית הספר היסודי עמק חרוד לשנה"ל תש"פ. במידה ואינכם מוצאים את שם ילדכם או שישנה בעיה כלשהי עם הסידור יש לפנות ללירן 052-8660040.
בכל מקרה - נא לא לערוך שינויים בסידור הישיבה ללא תיאום. הושקעו בסידור זמן ומחשבה והוא גם נותן מענה להרבה בקשות של הורים. 

 מספר דגשים בנושא ההסעות:
א. אנא בידקו את מקום הישיבה של ילדכם וודאו שהם יודעים היכן הם יושבים. מכיוון שלכל אוטובוס יש מבנה מעט אחר, ניסיון העבר הראה שהכי טוב שידעו את מספר הספסל מהדלת הקדמית וכך נמנעים תסכולים ובעיות. כמו כן מומלץ שסדר העליה לאוטובוס יהיה מהכיתות הנמוכות לגבוהות וכך הבוגרים יכולים לוודא כי כל הצעירים ישובים במקומם וחגורים.  

ב. ההסעות יוצאות מהמושב בשעה 7:30 בבוקר. יש לקחת בחשבון שבימים הראשונים ייתכן ויהיו עיכובים עד שכל הסידור המועצתי ייכנס לשגרה. אנחנו נהיה במעקב בימים הראשונים יחד עם צוות התחבורה במועצה בכדי לצמצם עיכובים ותקלות עד כמה שניתן. בכל בעיה ניתן לפנות לסיון 050-6480694. אנא שמרו אצלכם את מספר הטלפון של סדרן ההסעות של המועצה להמשך השנה - פיראס 050-9448450.

ג. בשבוע הראשון חשוב שיהיה מבוגר בכל תחנה עם העתק של סידור מקומות הישיבה בכדי לעזור לילדים להתארגן בעליה לאוטובוס ובחגירת חגורת הבטיחות.

ד. חשוב מאוד: במידה וילדכם חוזר לישוב אחר בצהריים ולא לכפר יחזקאל - יש לעדכן את המחנכת ואת ענת אסיף 050-9099173 (רכזת ההסעות בביה"ס).

 

אנו מאחלות לכולם שנת לימודים שקטה ומוצלחת,

לירן וסיון 🌼