תחילת שנת הפעילות

נוער • כניסות

שנת פעילות הנוער תפתח ביום ג' הבא, 16 ספטמבר 2014, בפעילות חווייתית "חפש את המדריך" שבסיומה יגלו החניכים מיהם המדריכים של קבוצתם.
פרטים נוספים יפורסמו בשבוע הבא. 
הפעילות המודרכת תתקיים אחת לשבוע בימי שלישי אחר הצהרים למעט ימי חג או חופשות החגים.
בנוסף לפעולות השבועיות יתקיימו מידי פעם פעילויות שיא שאופיין ומועדן ייקבעו בנפרד. 

בימים אלו קלטנו גרעינרית חדשה, בשנת שירות: נוי קרן. נוי מחליפה את יאיר שתרם רבות לפעילות הנוער וליווי צוות ההדרכה בשנה החולפת. אנו מודים ליאיר ומאחלים לו בהצלחה עם גיוסו לצה"ל, לנוי אנו מאחלים בהצלחה במילוי תפקידה. 

שנת הפעילות החולפת הושפעה מחילופי מדב"ים וחוסר יציבות בתחום זה.  
בעקבות המלחמה שפרצה, גויס  דניאל המד"ב לתקופת מילואים ארוכה שנמשכה עד  לסיום תפקידו בישוב, דבר אשר הקשה, בין שאר הגורמים, על קיום הפעילות שתוכננה לקיץ.

בחודשיים האחרונים אנו מחפשים מד"ב/ית שירכזו את הפעילות השוטפת של הנוער המושב. לצערנו טרם מצאנו את האדם המתאים למשרה זו. נשמח לכל סיוע באיתור מועמד/ת מתאימים לתפקיד. להלן קישור למודעת הדרושים באתר "מעברים בעמק".  לכפר יחזקאל דרוש/ה מד"ב/ית

  עניין חשוב נוסף: מאחר שעדין לא כל ההורים שילמו עבור הפעילות בשנה  החולפת  התקציב הספיק למינימום פעילות ללא אפשרות להוציא לפועל פעילויות שיא או לטיפול במועדון. למעשה הסכום החסר עומד על כ- 8000 ¤.
ללא התשלומים החסרים לא נוכל לקיים את חג המעלות המתוכנן לסוף חודש אוקטובר וכן לא נוכל לקיים את הפעילות השבועית כסדרה. איננו יכולים להוציא כספים שלא קיימים בקופה לכן התשלומים קודמים לפעילות.
הורים שטרם שילמו בגין השנה החולפת מתבקשים לשלם מיידית את הסכום (300 ¤ לחודשים ינואר אוגוסט 2014) על מנת לאפשר את פתיחת שנת הפעילות.

על מנת לאפשר את הפעילות הסדירה, פעילויות שיא, לאבזר ולתחזק את מועדון הנוער (שישמש את כל השכבות) תתבצע גבייה מההורים שילדיהם משתתפים בפעילות הנוער, גם אם באופן חלקי. הסכום שייגבה בשנת הפעילות הקרובה הוא 400 ¤ לכל השנה עבור כל חניך. תשלומי ההורים עתידים ליצור תקציב פעילות של כ- 36000 ¤ המיועדים ל:

1.       קניית חומרי יצירה ועזרים לפעילות השוטפת

2.       מימון פעילויות שיא (חג המעלות, הרצאות, סדנאות, טיולים, הסעות)

3.       מימון השתלמויות ופעילויות "תחזוקה" לצוות ההדרכה.

4.       תגבור "צ'ופרים" ביציאה למפעילים של התנועה.

5.       הצטיידות בציוד מחנאות

6.       הצטיידות ואחזקה של מועדון הנוער.

  הודעות חיוב בגין השנה החדשה ישלחו אחרי החגים. 

 

  לפרטים ושאלות ניתן לפנות לארז פלג.

 

וועדת הנוער.