אפליקציה לקיבוץ, מושב ויישוב קהילתי

האפליקציה היישובית של סאמדיי תוכננה במיוחד לקיבוצים, מושבים ויישובים קהילתיים, על סמך נסיון מצטבר של קרוב לעשרים שנה בתקשורת יישובית (משנת 2001).

אם מדובר בקיבוץ, הרי שחברי הקיבוץ יכולים להנות מחלקים מסווגים - לעיניהם בלבד, בעוד שיתר המערכת יכול להיות נגיש גם לתושבי ההרחבה של הקיבוץ.

מודול ההצבעות מאפשר לתושבים בקיבוץ, במושב או ביישוב הקהילתי לנהל הצבעות חשאיות ומאובטחות בקלות רבה מאוד. התושב יכול להצביע בתוך הודעת אימייל שהוא מקבל, בהודעת סמס או באמצעות האפליקציה.

כלי נוסף הוא קריאות שירות, שמאפשר לתושב לדווח על תקלה בחלוקה לתחומים, על ידי טופס באתר או הקלקה על כפתור באפליקציה.

כלים נוספים הם: תזכורות אוטומטיות לאירועים, יצירת קשר עם בעלי תפקידים ביישוב, תקשורת לשעת חירום ועוד.

תכונה משמעותית של האפליקציה היא היותה היברידית - כלומר נותנת כיסוי מלא לתושבים - גם לאלו שלא התקינו את האפליקציה. תוצאה זו מושגת על ידי הפצת הודעות היישוב בכל המדיות: אפליקציה, אימייל, סמס ותצוגה באתר הקהילתי.

הסרטון הבא מציג בתמציתיות את האפלקציה:

מערכת סאמדיי משרתת מגוון רחב של יישובים - לא רק קיבוצים אלא גם מושבים ויישובים קהילתיים. חלק מהקיבוצים שעובדים איתנו הם: בית העמק, פלמחים, הראל, הסוללים, רמת דוד, תל קציר, הגושרים.

יתרונות האפליקציה

אפליקציית סאמדיי פותחה באופן ייחודי ליישובים וקיבוצים. האפליקציה מתבססת על טלגרם - אפליקציה הדומה לווסטאפ ומשמשת כיום כחצי מיליארד משתמשים.

להלן היתרונות הגלומים בשיטתנו:

יתרון ראשון - התאמה מובטחת לכל שינוי ועדכון במערכת ההפעלה

עצם ההתבססות על ענק הנותן שירות לכחצי מיליארד משתמשים מבטיח לכם, שהאפליקציה שלנו תמיד תהיה מותאמת מראש לכל עדכון במערכת ההפעלה - אנדרואיד ואייפון כאחד.

תכנתי טלגרם עושים את העבודה בשבילנו.

יתרון שני - לא צריך להתקין עוד אפליקציה

לאט לאט ובבטחה, מתקינים התושבים את טלגרם - פעמים רבות כחלק מדרישות מקום העבודה שלהם, שמחליט לעבוד עם האפליקציה המאובטחת.

מי שהתקין את טלגרם אינו נדרש להתקין אפליקציה נוספת. מספיק שילחץ על קישור מיוחד שיישלח אליו ובכך יתחבר לאפליקציה היישובית.

יתרון שלישי - אין צורך להדליק את האפליקציה על מנת לקרוא ידיעות חדשות

כל ידיעה חדשה מגיעה למסך הראשי של הסמארטפון כפוש נוטיפיקיישן - גם אם האפליקציה מכובה.

הדבר טוב במיוחד לאלו המתקשרים בהפעלת הסמאטרפון.

יתרון רביעי - זמן תגובה מהיר ביותר לפיתוחים ושינויים

טלגרם מספקת למפתחים ממשק פעולה (API) מעולה. כתוצאה מכך, זמן התגובה שלנו לבקשות שלכם הוא מהיר במיוחד.

יתרון חמישי - סנכרון מלא בין האפליקציה לשאר חלקי המערכת - כיסוי מלא של כל התושבים

העלאת מידע דרך האפליקציה תגיע גם לתושבים שאינם מחוברים לאפליקציה, מאחר וכל מרכיבי מערכת סאמדיי מסונכרנים ביניהם - אפליקציה, אתר ומידעון הנשלח באימייל.