דוגמאות אתרים קהילתיים והמלצות

המלצות

יניב, בני יהודה

בעבר היינו שולחים הודעות רבות לתושבים באמצעות דוא"ל, דבר שהביא תושבים רבים לא לפתוח את ההודעות שנשלחו. מערכת סאמדיי מהווה פתרון נפלא ופועלת מצוין - היא מרכזת את כלל ההודעות לתוך מייל יומי אחד.
www.bygolan.com

חיה שפר, נטף

מערכת סאמדיי (כשמה, סיכום יומי) פשוטה ונוחה לתפעול כך שגם התושבים וגם המוסדות יכולים להעביר הודעות שוטפות או הודעות חרום בקלות רבה.
www.nataf.co

אייל ירדנאי, נהלל

הכנסת ההודעות דרך הדואר האלקטרוני על ידי המורשים לכך בכל ערוץ היא מהפכה. הודעה אחת ביום המגיעה לכל המנויים ובה כל ההודעות החדשות מאותו יום, מורידה עומס על תיבת המייל.
www.nahalal.org.il

אורן, כפר מימון ותושיה

בתור מנהל האתר של הקהילה, אני יכול לומר בפה מלא כי חיי הקהילה השתנו ללא היכר מאז הטמעת המערכת. הן מצד שיתוף המידע והן הנגשתו למתקשים יותר. כמו כן החיבור בין התושבים עשה קפיצת דרך.
www.summday.co.il/mimontushia

זהר, תלמי אלעזר

המערכת קלה ביותר להקמה ומצריכה מינימום של מאמץ. המערכת מתפקדת כמרכזיית מידע יעילה ביותר, אפס תקלות ומאוד פשוטה לתפעול. התושבים מרוצים ואפילו וותיקי הישוב בני 70 ומעלה מנויים ומקבלים את הידיעות באופן שוטף!
www.talmey-elazar.co.il

נאוה, כפר יחזקאל

סאמדיי שידרגה באופן משמעותי את התקשורת בין הנהלת הישוב, הועדות והתושבים בכפר יחזקאל. ניהול המערכת קל, נוח, נגיש ודורש מינימום השקעה של זמן ומאמץ. אנחנו מאוד מרוצים.
www.summday.co.il/ky

טל, מושב קדרון

מערכת סאמדיי שינתה את אופן העברת האינפורמציה במושב. אין יותר תלות בגורם אחד, כל אחד מהמושב יכול להציע את מרכולותו או לחוות דעה על עינייני המושב. המערכת פשוטה ונוחה, השירות נהדר.
kidron.org.il

רונאל בלאיש, טנא עומרים

אנו משתמשים תקופה לא קצרה במערכת האתר ולאחרונה התחלנו להשתמש עם ממשק הטלגרם ונחשפנו לאופציות נוספות ונהדרות בתקשורת הפנים ישובית. כמו כן תמיכה וזמינות ברמה גבוהה מאוד - אסי נכון תמיד לשמוע רעיונות חדשים. ממליץ בחום!
teneomarim.com

גדי קובר, בני דרור

מושב בני דרור משתמש במערכת סאמדיי כבר מספר שנים. המערכת נותנת מענה טוב ליצירת קשר יומי רציף בין הוועד המקומי לתושבים בכל נושא שהוא, החל מהודעות רשמיות של הוועד עצמו, דרך הודעות הנוגעות לאירועי תרבות, נוער, ספורט וקהילה, וכלה בהודעות לשעת חירום. השירות של מנהלי המערכת מעולה, זמין בכל עת וידידותי. מומלץ!
bnei-dror.co.il

גלי, בוסתן הגליל

מערכת סאמדיי עשתה שינוי משמעותי בתקשורת הפנימית במושב שלנו. המערכת פשוטה ונוחה לשימוש ועם זאת מאפשרת מגוון רחב של שימושים. בעלי תפקידים רשמיים, וועדות משתמשים בה באופן תדיר להעברת מידע לתושבים, ונגישות המידע סייעה לחיבור של הקהילה ההולכת וגדלה למה שמתרחש במושב. השירות מצוין. ממליצה בחום!
bustan.org.il

עדי כנפי, ניצני עוז

ועד מקומי ניצני עוז משתמש מזה כשנה במערכת סאמדיי. המערכת נוחה מאד לתיפעול,ידידותית למשתמש והנראות שלה מקצועית ומכובדת. המערכת מחולקת לפי נושאים והתושב יכול לבחור ולסמן את התחומים שבהם הוא רוצה לקבל עדכונים או לא. בעבר היינו שולחים במהלך היום עדכונים לתושבים וזה היה מסורבל ולפעמים בשל עומס הודעות התושבים לא היו קוראים. כיום ניתן להעלות במשך היום הודעות בנושאים שונים והתושב מקבל עדכון יומי בשעה קבועה עם עדכונים לפני נושאים. ניתן גם לשלוח הודעות סמס באמצעות המערכת, יצירת קבוצות בנושאים שונים ועוד המון אפשרויות. השרות והתמיכה הטכנית ראוי לציון ואנו מרוצים מאד מהמערכת.
summday.co.il/noz

אמיתי, נירית

המערכת היא הרבה יותר מאתר אינטרנט . המערכת מאד דינאמית משמשת את היישוב הן בשיגרה והן בחרום. כל ידיעה מופצת לרשימות תפוצה כחלק מסיכום יומי או מיידית, ונשמרת כמובן באתר. ניתן להיכנס למערכת מכל מכשיר ומכל מקום. המערכת הפכה למאגר הנתונים של הישוב והיא משמשת הן להפצה בדואר אלקטרוני והן במיסרונים לכלל התושבים. סאמדיי סייעה לנו רבות בזמני חרום, שריפה ביישוב, בטעינה מהירה של מספרי ניידים של תושבים לטובת הפצה מהירה של הודעות בחרום כל זאת תוך הבנת צרכי היישוב עוד טרם רכשו חבילת מיסרונים. התמיכה זמינה באימייל ובאפליקציה כמעט 24/7 ויש מוכנות לסייע במידע ובפתרונות טכנים בכל בקשה שלנו. אמיתי גמליאל - מנהל אתר נירית ישוב קהילתי
nirit.org.il