הודעה חדשה

מכתבי הערכה של מנהלי אתרים קהילתיים

המכתבים הבאים נכתבו על ידי מנהלי אתרים קהילתיים במערכת סאמדיי:

יניב, מנהל אתר בני יהודה

בעבר היינו שולחים הודעות רבות לתושבים באמצעות דוא"ל, דבר שהביא תושבים רבים לא לפתוח את ההודעות שנשלחו. מערכת סאמדיי מהווה פתרון נפלא ופועלת מצוין - היא מרכזת את כלל ההודעות לתוך מייל יומי אחד.
www.bygolan.com

חיה שפר, מנהלת אתר נטף

מערכת סאמדיי (כשמה, סיכום יומי) פשוטה ונוחה לתפעול כך שגם התושבים וגם המוסדות יכולים להעביר הודעות שוטפות או הודעות חרום בקלות רבה.
www.nataf.co

אייל ירדנאי, מזכיר נהלל

הכנסת ההודעות דרך הדואר האלקטרוני על ידי המורשים לכך בכל ערוץ היא מהפכה. הודעה אחת ביום המגיעה לכל המנויים ובה כל ההודעות החדשות מאותו יום, מורידה עומס על תיבת המייל.
www.nahalal.org.il

אורן, יזם האתר בכפר מימון ותושיה

בתור מנהל האתר של הקהילה, אני יכול לומר בפה מלא כי חיי הקהילה השתנו ללא היכר מאז הטמעת המערכת. הן מצד שיתוף המידע והן הנגשתו למתקשים יותר. כמו כן החיבור בין התושבים עשה קפיצת דרך.
www.summday.co.il/mimontushia

זהר, מנהלת אתר תלמי אלעזר

המערכת קלה ביותר להקמה ומצריכה מינימום של מאמץ. המערכת מתפקדת כמרכזיית מידע יעילה ביותר, אפס תקלות ומאוד פשוטה לתפעול. התושבים מרוצים ואפילו וותיקי הישוב בני 70 ומעלה מנויים ומקבלים את הידיעות באופן שוטף!
www.talmey-elazar.co.il

נאוה, מנהלת אתר כפר יחזקאל

סאמדיי שידרגה באופן משמעותי את התקשורת בין הנהלת הישוב, הועדות והתושבים בכפר יחזקאל. ניהול המערכת קל, נוח, נגיש ודורש מינימום השקעה של זמן ומאמץ. אנחנו מאוד מרוצים.
www.summday.co.il/ky

טל, מנהלת אתר מושב קדרון

מערכת סאמדיי שינתה את אופן העברת האינפורמציה במושב. אין יותר תלות בגורם אחד, כל אחד מהמושב יכול להציע את מרכולותו או לחוות דעה על עינייני המושב. המערכת פשוטה ונוחה, השירות נהדר.
kidron.org.il

רונאל בלאיש, מנהל אתר טנא עומרים

אנו משתמשים תקופה לא קצרה במערכת האתר ולאחרונה התחלנו להשתמש עם ממשק הטלגרם ונחשפנו לאופציות נוספות ונהדרות בתקשורת הפנים ישובית. כמו כן תמיכה וזמינות ברמה גבוהה מאוד - אסי נכון תמיד לשמוע רעיונות חדשים. ממליץ בחום!
teneomarim.com

גדי קובר, יו"ר ועד בני דרור

מושב בני דרור משתמש במערכת סאמדיי כבר מספר שנים. המערכת נותנת מענה טוב ליצירת קשר יומי רציף בין הוועד המקומי לתושבים בכל נושא שהוא, החל מהודעות רשמיות של הוועד עצמו, דרך הודעות הנוגעות לאירועי תרבות, נוער, ספורט וקהילה, וכלה בהודעות לשעת חירום. השירות של מנהלי המערכת מעולה, זמין בכל עת וידידותי. מומלץ!
bnei-dror.co.il

גלי, מנהלת אתר בוסתן הגליל

מערכת סאמדיי עשתה שינוי משמעותי בתקשורת הפנימית במושב שלנו. המערכת פשוטה ונוחה לשימוש ועם זאת מאפשרת מגוון רחב של שימושים. בעלי תפקידים רשמיים, וועדות משתמשים בה באופן תדיר להעברת מידע לתושבים, ונגישות המידע סייעה לחיבור של הקהילה ההולכת וגדלה למה שמתרחש במושב. השירות מצוין. ממליצה בחום!
bustan.org.il

אלי, מזכיר מושב מאור

האתר הקהילתי פשוט עושה את העבודה בצורה נפלאה ונוחה לשימוש. אני רוצה לציין שהקהילה מעורבת ומשתתפת בכל מה שקורה בעזרת המערכת. אני מקבל תמיכה טכנית בצורה מקצועית ובכל שעה.
summday.co.il/maor

שחר, יו"ר ועד שרונה

מערכת סאמדיי מתפקדת בשרונה בהצלחה מרובה. התושבים התרגלו לקבלת כל ההודעות השונות לפי הערוצים ונתוני הצפייה בכל פרסום רק מאשרים זאת. התושבים משתמשים בערוצים הפתוחים באופן מושכל, יעיל ולא מתלהם.
summday.co.il/sarona

גל, מנהל אתר בארותיים

העובדה שכל חבר ועד יכול בקלות להפיץ הודעה מיידית לכל המושב הוכיחה את עצמה במבצע צוק איתן ובארועי בטחון אחרים. בנוסף, האפשרות לכל יו״ר ועדה להפיץ הודעות לכלל התושבים תוך שמירה על פרטיותם יעילה ומקלה על דרכי התקשורת במושב.
beerotaim.co.il

ארנה זמיר, יזמית האתר בקיבוץ הראל

אני חושבת שעכשיו יש לנו אתר שמהווה:

דרך יעילה להעברת מידע לתושבי וחברי הקיבוץ.
פלטפורמה נוחה לאחסון והפצת מידע אקטואלי,
פלטפורמה להנגשת מידע היסטורי.
כרטיס ביקור של הקיבוץ כלפי חוץ.
היתרונות שלו הם:

הוא נותן אפשרות לחברים להפיץ הודעות באופן עצמאי ללא צורך הדרכה/הכשרה.
הוא מאפשר בקרה על תכנים שחברים מעלים, וחסימת הודעות לא ראויות.
הוא מאפשר קיום קבוצות שונות המקבלות כל אחת מידע בהתאם לסטטוס שהוגד לה באתר.
ניתן לנהל את האתר ללא ידע מוקדם בניהול אתרים ושפת תכנות
הוא נוח מאוד לניהול.
הוא מאוד אסתטי.
kibbutzharel.co.il

עדי כנפי, מזכירת ניצני עוז

ועד מקומי ניצני עוז משתמש מזה כשנה במערכת סאמדיי. המערכת נוחה מאד לתיפעול,ידידותית למשתמש והנראות שלה מקצועית ומכובדת. המערכת מחולקת לפי נושאים והתושב יכול לבחור ולסמן את התחומים שבהם הוא רוצה לקבל עדכונים או לא. בעבר היינו שולחים במהלך היום עדכונים לתושבים וזה היה מסורבל ולפעמים בשל עומס הודעות התושבים לא היו קוראים. כיום ניתן להעלות במשך היום הודעות בנושאים שונים והתושב מקבל עדכון יומי בשעה קבועה עם עדכונים לפני נושאים. ניתן גם לשלוח הודעות סמס באמצעות המערכת, יצירת קבוצות בנושאים שונים ועוד המון אפשרויות. השרות והתמיכה הטכנית ראוי לציון ואנו מרוצים מאד מהמערכת.
summday.co.il/noz

אמיתי, מנהל אתר נירית

המערכת היא הרבה יותר מאתר אינטרנט . המערכת מאד דינאמית משמשת את היישוב הן בשיגרה והן בחרום. כל ידיעה מופצת לרשימות תפוצה כחלק מסיכום יומי או מיידית, ונשמרת כמובן באתר. ניתן להיכנס למערכת מכל מכשיר ומכל מקום. המערכת הפכה למאגר הנתונים של הישוב והיא משמשת הן להפצה בדואר אלקטרוני והן במיסרונים לכלל התושבים. סאמדיי סייעה לנו רבות בזמני חרום, שריפה ביישוב, בטעינה מהירה של מספרי ניידים של תושבים לטובת הפצה מהירה של הודעות בחרום כל זאת תוך הבנת צרכי היישוב עוד טרם רכשו חבילת מיסרונים. התמיכה זמינה באימייל ובאפליקציה כמעט 24/7 ויש מוכנות לסייע במידע ובפתרונות טכנים בכל בקשה שלנו. אמיתי גמליאל - מנהל אתר נירית ישוב קהילתי
nirit.org.il

יובל ניומן, מנהל אתר שילת

אסי שלום. כותב לך כדי לומר תודה! בחודשים האחרונים מושב שילת התחיל לעבוד עם המערכת של סאמדיי. אין ספק שזו הייתה בחירה טובה, המערכת פשוטה ונוחה והשירות נהדר. בזכות הפשטות והיעילות של המערכת המעבר היה חלק ומיד עם תחילת העבודה אנשי המושב התחילו להשתמש בה. הממשק היפה מאוד נוח לשימוש ונראה טוב גם באתר גם במייל במחשב וגם בטלפון. שמח להמליץ בחום רב לכל מושב להשתמש במערכת שלכם.
shilat.co.il

אתרים קהילתיים לדוגמא

​​ ​​​​​​ ​​ ​​​​ ​​​​​​​