מאבק ההורים נגד מעבר לבית הספר בבית אלפא

חינוך • 13/4/2020 כניסות

שלום רב תושבים יקרים!
בחודשים האחרונים ראש המועצה פועל לעקור את ילדנו העולים לכיתה א' וביטל את אזור הרישום שלנו מבית הספר עמק חרוד, ובכוונתו להעביר את רישום הילדים לבית הספר בבית אלפא, המהלך הנ"ל ישפיע לרעה על הילדים ועל משפחות הילדים. זמן נסיעה לבית הספר בבית אלפא ארוך ביחס לזמן נסיעה לעין חרוד והתמודדות הילדים עם צרכים בנסיעה ארוכה,סיכון כפול על כביש מסוכן, צפי לעבודות תשתית על כביש בשנתיים הקרובות ושיבוש ציר הנסיעה ואורך נסיעה.
הפרדת הילדים העולים לכיתה א' מאחיהם קשה, ומורכבות להורים בפיצול בתי הספר, פגיעה במערכת הבלתי פורמלית במושב הגעה בשעה מאוחרת לארוחת הצהריים, כשלושה חודשים אנו מנסים בכל דרך לפתור לדבר עם ראש המועצה ומנכ"לית המועצה והם אינם קשובים ופועלים בכח על קהילה שלמה. ככלל האוכלוסיה אנו מתמודדים עם זמנים מורכבים כתוצאה ממשבר הקורונוה,לא די בזאת ראש המועצה ממשיך לפעול בכח ומפגין עקרונות וכוחנות מול הורי הילדים ובערב החג שלח מכתב שנשאר בעמדתו לרשום את ילדנו לבית הספר בבית אלפא ללא כל התחשבות.
לאחר נסיונות רבים למנוע את עקירת הילדים מסביבתם הטבעית לא נותרה לנו ברירה ואנו נאבקים על עתיד וטובת  ילדנו.תודה🌷
נבקש את עזרת הציבור המסור והאהוב. בתחושת סולידריות של ימים אלו. עזרו לנו, תגיבו בדף הפייסבוק  "אל תנתקו את ילדנו - מחאת הורי כפר יחזקאל וגדעונה"
תודה צוות המאבק!