פעילות נוער - תשפ''א - ועדת נוער

נוער • כניסות

קבצים מצורפים:

לוח שנתי נוער כפחז 2020-2021

בקשה לקבלת מלגה

פעילות נוער - תשפ''א

ביום שלישי 21/10/20 התקיימה פעילות לכל שכבה תחת הנחיות הקורונה.

השנה הבאה עלינו לטובה תהיה מאתגרת מאוד ותאלץ את כולנו לגלות אחריות, מחויבות ויצירתיות בהתאם למציאות שמשתנה כל הזמן. נבנתה תכנית שנתית אך ברור לכולנו שהמציאות תכתיב את ייתכנות הדברים ועלינו לעשות התאמות לשטח ולהנחיות שנדרש.

ימי הקורונה לא פשוטים עבור הפרט, המשפחה והחברה כולה ובעיקר לבני נוער שזקוקים לחברת הילדים כחלק מהתפתחותם הבריאה. עוברים על כולנו ימים של חוסר וודאות, חוסר אונים, פחד וחרדה בתוספת כל הלחצים הטבעיים שהחיים מזמנים. לצד הידיעה שנוער ללא מסגרת חינוכית פורמלית וללא שגרת יום – עלול לגרום לפגיעה ישירה במצב הרגשי והנפשי של הנוער. דווקא בימים אלו, אנו רואים, חשיבות יתרה לפעילות מותאמת המאפשרת מפגש חברתי עם ליווי ותיווך לצד פעילות קהילתית משמעותית.

תקופה זו הולכת ללוות אותנו לאורך זמן ולכן אנו נאלץ לחיות לצד הקורונה ועדיין לקיים פעילות מיטבית עבור הנוער. אנו נהיה קשובים להנחיות התקופה ונתאים את הפעילויות באופן שיוכלו להתקיים ולתת מענה לתחומים החברתיים והקהילתיים במושב.

תכנית שנתית:

בנויה לאורך השנה ומורכבת מפעילויות שונות: פעולות בימי ג', פעילויות שיא, חגים, טיולים, יוזמות התנדבותיות ועוד (מצ"ב התכנית השנתית). לאור התקופה בה לרוב השכבות לא מתקיימת פעילות פורמאלית אנו רואים לנכון להוסיף עוד פעילויות ע"י מתנדבים לכן אם יש ביכולתכם להתנדב ולהעביר פעילות לנוער אנו מזמינים אתכם לפנות לענבל ויידנפלד שמרכזת את הפעילות כדי שתוכלו להיכנס ללו''ז החודשי. יתכן והשנה לא יתקיימו טיולי התנועה, עקב הקורונה, ובמידה וכך יהיה ננסה להוסיף טיולים/מחנה בסביבה הקרובה לכל שכבה.

נושאים שעל סדר היום:

  1. חג המעלות – בעידן הקורונה מתוכנן ל- 21/11

השנה בפעם הראשונה חג המעלות הוא בארגון בוגרי ההדרכה, מדריכים ופעילים, יש לנו צוות פעילים גדול וחרוץ שינהל יחד עם עופר, רוני וועדת נוער את חג המעלות, אנו מברכים על הרצון והמחוייבות של הנוער שלנו להיות שותפים ויוזמים. אנו עובדים על 2 תכניות שיעמדו בדרישות של התקופה, נעדכן בהמשך,

במידה ויהיו הנחיות אחרות יתכן ונקדים.

  1. בניית תכנית מתנדבים קהילתית לפעילויות נוער – יוזמה של ענבל ויידנפלד שכל מי שיש לו לתרום מידיעותיו וכישוריו ישובץ בתוך תכנית העבודה עם הנוער (תחביבים, לימודים, כישורים...) במיוחד בתקופה בה הילדים נמצאים שעות רבות בבית ומול המסכים יש אפשרות לחשוף אותם לנושאים שונים ומעורבות קהילתית
  2. תכנית פרויקטים – בניית תכנית לכל הפעילים בשכבה הבוגרת כמובילים יוזמות ופרויקטים תוך חיזוק הקשר עם הקהילה.

תודה רבה לכל המתנדבים ולכל מי שהנוער חשוב לו, תודה רבה לעופר כנען בפועלת במסירות, באחריות ועם כל הלב והנשמה וכולנו תקווה לימים טובים ובריאים.

תשלומי נוער:

את תשלומי הנוער נבקש להסדיר עד חודש נובמבר מועד אחרון לתשלום 30/11/20 ולא אחרי, כיוון שכל פעילות הנוער תלויה בתשלומי ההורים ובלעדי תשלום זה לא ניתן להפעיל את מערך הנוער, כח אדם, פעילויות וכו'. בשבוע הקרוב יצאו חיובים ויחולקו בתיבות הדואר.

מצ"ב לנוחיותכם העלויות השנתיות:

שכבות ד'-ט': 1,080 ₪ לשנה

שכבות י'-יב': 600 ₪ לשנה

3 ילדים בנוער: 15% הנחה על כל הסכום

4 ילדים בנוער: 25% הנחה על כל הסכום

*מצ"ב טופס בקשת מלגה

ניתן לפרוס לתשלומים ולהסדיר את התשלום באמצעות כרטיס אשראי במס': 04-6070040 רונית – הנהלת חשבונות

להלן שיבוץ המדריכים ושעות הפעולות: יתכן ויהיה שינוי בשעות

שכבה

ד

ה

ו

ז

ח

ט

שעה

16:30

17:00

17:00

17:30

17:30

18:30

צוות הדרכה

עילי אלוני

כפיר אלמוזלינו

ליהי שחם

יהלי פרוסט

שי כוכבי

גלבוע בינשטיין

אבישג יוניש

שקד כנען

עמית בוגומולסקי

יובל ברגר

רגב זמיר

דורין פרץ

שירה ביתן

שקד בן אליעזר

איתמר וולינסקי

ליה דדו

אלה גייגו

עומר כהנר

איתמר (גרעינר)

מש''צים

אליה סבג

נויה אעידן

גל פלק

אור אלוני

דניאל בן ישי

 

צוות פעילים

 

שחר גלבוע, אילון כהן, לי קרביץ, ניצן יבין, אורי שוורץ, אדר פרוסט, רז כנען, יונתן שבת