תכנית קיץ - מערך הנוער ומכתב לקהילה

נוער • כניסות

קבצים מצורפים:

מכתב לקהילה וההורים לקראת קיץ 2018 (1)

תכנית קיץ ד-ו (1)

תוכנית ז יב מעודכן (4)

הורים יקרים,

חופשת הקיץ מתחילה בקרוב מאוד. חשוב לנו לעדכן אתכם כי מתקיימת תכנית קיץ מטעם מערך הנוער עבור שכבות ד-יב. אנו נקיים מפגשי מועדון פתוח, פעילויות שיא ועוד. מעבר לכך נשבץ את פעילויות המועצה לנוחיותכם בתכנית שנפרסם לכם. זיו, עמית ונועה ילוו את הנוער בכל הפעילויות של המועצה וכמובן יובילו את פעילויות מערך הנוער של הכפר. התכנית כוללת את יולי, אוגוסט ופירוט מילולי לגבי הפעילויות. אנא שימו לב והקפידו לקרוא את כל המידע המפורט.

שימו לב: הנסיעה לים מותנית במספר נירשמים יש להירשם עד ל 1.8.18 בהודעה למדביו"ת על מנת שנוכל להיערך מראש מבחינת ארגון ההסעה.

מעבר לכך חשוב לנו כי אתם ההורים תשימו לב לילדים ולעיסוקיהם בזמן חופשת הקיץ על מנת שזמנם הפנוי ינוצל באופן חיובי. אני מציינת כאן את המקומות שכדאי להגיע אליהם ולבדוק אותם מידי פעם: מגדל הסילו, גן ערן, גני השעשועים, חממות נטושות וכו'.

מצרפת כאן מסר של רועי יוניש – סיירת הורים "קו 9":

זה הזמן להזכירכם את קו 9 - סיירת ההורים היישובית שלנו. מדובר בפרויקט קהילתי חינוכי המתבטא במעורבות הורים אצל מתבגרינו. חופשת הקיץ הבאה עלינו לטובה טומנת בחובה גם אתגרים וחששות ביחס להתנהגויות במרחב הציבורי בשעות הליל. אנו קוראים להורים ולמבוגרים נוספים לבוא ולהתנדב לקו 9, ובכך להיות שותפים להגדרת ולקביעת נורמות התנהגותיות במרחב הציבורי בכפר, ועל הדרך אולי גם לשפר את התקשורת האישית שלנו עם ילידנו, ואף זו שבינינו.

 

לשאלות/יצירת קשר: רועי יוניש - 052-2754359

 

עידכונים נוספים:

אנו לקראת סיום שיפוץ פעוטון פרפרים הישן אשר עובר לשימוש הנוער הבוגר י-יב ויהווה מועדון הנוער שלהם. תודה רבה לנוער שמגיע לעבוד ולעזור במהלך השיפוץ, לחברי ועדת נוער שפעלו ופועלים לקדם את סיום תהליך השיפוץ ומסייעים בכל דבר ודבר . תודה לועד המקומי ולאגודה החקלאית אשר מגבים ומסייעים בכל מה שצריך.   

 

ב 4.8.2018 בשעה 20:00 אנו נקיים מפגש הורים אשר מטרתו סיכום שנת תשע"ח ושיח לקראת שנת תשע"ט.

אנא שריינו ביומנים.

 

מאחלות לכם חופשת קיץ נעימה ובטוחה.

 

מיטקה, עמית וזיו.


בברכה, 
מיטקה בן סמיאן
מנהלת חינוך,
כפר יחזקאל
050-2027603