הודעות לשבוע הקרוב

מזכירות • 25/4/2018 כניסות

 

ערב טוב,

להלן מספר הודעות לשבוע הקרוב:

תודה לכל מי שלקח חלק באירועי יום הזיכרון, בערב יום הזיכרון וברכיבה לזכרם של הנופלים.

יום כדור הארץ ומחשבות על קיימות – היום הוא יום כדור הארץ. כמה מחשבות על איך אפשר להיות ידידותיים לסביבה וגם לחסוך כסף, בצעדים הכי קטנים והכי פשוטים. מצורף כאן פלייר בנושא וחומרים נוספים.

רשמו לפניכם את ה 25.5.2018 בשעה 14:30 לסדנה לכל המשפחה של הכנת תיבות קינון.

קונצרט מספר 6 בסדרה יתקיים ביום רביעי הקרוב בשעה 20:00 בבית העם. פרטים מדודיק וחנה כאן למטה.

צעדת דרום השרון – מצורף פלייר למירוץ ולצעדת דרום השרון שיתקיימו בשבת הקרובה. אשמח שנצא כקבוצה. מה דעתכם? מי שמעוניין מוזמן ליצור איתי קשר.

שיהיה שבוע טוב,

אילת

 

 

שלום חברים
חגיגות יום העצמאות כבר מאחורינו ואנחנו לחגיגה הקטנה שלנו – פרקי רקוויאם נבחרים בליווי פסנתר עם המקהלה הקמרית תל אביב בניצוחו של מיכאל שני שגם ינחה את הקונצרט.
קונצרט מספר 6 בסידרה "מוסיקה בגני עם" ביום רביעי ה – 25 באפריל  בשעה  20:00 כרגיל בבית העם בגני עם - נארח אתכם בשמחה.
חנה ודודיק

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מוסיקה קאמרית בגני עם
עונה 19,
2018 - 2017  * קונצרט מס' 6
בבית העם, מושב גני עם 
יום ד' 25.4.2018 שעה
20:00
 
המקהלה הקאמרית תל אביב

מיכאל שני, מנהל מוזיקלי
 

קונצרט פרקי רקוויאם

לעתים, דווקא מוזיקה טראגית מביאה להתרוממות הרוח האמתית – ויצירות הרקוויאם המפורסמות, שבמקורן נועדו להיות טקסי אשכבה, מבטאות זאת. תהפוכות הרגש שמתוארות ביצירות הרקוויאם, החרדה והתקווה, ההודיה והאבל – רגשות אלה הולידו את היצירות המופלאות ביותר במוזיקת המערב. בקונצרט, בהנחיית המנצח מיכאל שני, יושרו פרקי הרקוויאם המקהלתיים האהובים ביותר – מאת מוצרט, כרוביני, פורה, סן סאנס, ברוקנר ו"רקוויאם גרמני" מאת בראהמס.
 
מיכאל שני


מיכאל שני שימש במשך שנים כראש המחלקה לניצוח מקהלה בבית הספר למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל אביב, לימד ניצוח באקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים ובמדרשה למוזיקה במכללת לוינסקי. כיום מלמד ומנצח במרכז הבינתחומי בהרצליה. ב-1987 ייסד את "המקהלה הקאמרית תל-אביב", ומאז הוא מנהלה המוזיקלי.
שני ניצח על תזמורות רבות, בהן התזמורת הפילהרמונית הישראלית, התזמורת הקאמרית הישראלית, התזמורת הקאמרית הקיבוצית, התזמורת הסימפונית חיפה, הסימפונייטה באר-שבע, סימפונט רעננה, תזמורת בארוקדה, וכן תזמורות בגרמניה, איטליה, צ'כיה, ליטא והונגריה. ב-1986 היה בין מייסדי בית הספר לשירת מקהלה, בו שימש כמנהלו המוזיקלי מיום הקמתו, במשך 27 שנים. 
המנצח מיכאל שני הוא דמות מוכרת על בימות הקונצרטים בישראל ומחשובי המנצחים בארץ. הוא שימש כמנהל המוזיקלי של המקהלה הפילהרמונית תל אביב, מקהלת האופרה הישראלית החדשה, הפסטיבלים למוזיקה ווקאלית בתל אביב ובאבו גוש ושל הזמרייה הבינלאומית.

 
המקהלה הקאמרית תל אביב בחסות בית יד-לבנים בתל אביב 

"המקהלה הקאמרית תל אביב" נוסדה על ידי מיכאל שני ב-1987 ומונה כ-35 זמרות וזמרים. במשך שנות פעילותה הופיעה המקהלה עם תזמורות רבות בארץ ובחו"ל, ביניהן התזמורת הפילהרמונית הישראלית, התזמורת הפילהרמונית של ברלין, התזמורת הסימפונית ראשון לציון, התזמורת הקאמרית הישראלית ואנסמבל בארוקדה, תחת שרביטם של זובין מהטה, קלאודיו אבאדו, גארי ברתיני ועוד. המקהלה השתתפה בהפקות של האופרה הישראלית החדשה ובהצגות של תיאטרון "הקאמרי", והופיעה בין השאר עם אריאל רמירז, יורגו דאלארס וברברה סטרייסנד. המקהלה מרבה להשתתף בפסטיבלי מוזיקה ומופיעה בקביעות בפסטיבל אבו-גוש. בנסיעותיה לחו"ל היא הופיעה בצ'כיה, הונגריה, גרמניה, ליטא ובולגריה, וכן בסיור עטור שבחים באיטליה ובוותיקן. המקהלה מרבה לשתף פעולה עם יוצרים ישראלים הכותבים במיוחד למענה.
המקהלה נתמכת על ידי משרד התרבות והספורט ועל ידי עיריית תל אביב יפו.
מנהלת המקהלה: שגית שטיינר |  טלפון: 050-6561147  
E-mail: sagitsteiner@gmail.com

  

הילה אריאלי – סופרן
להילה תואר ראשון (
B.Ed) בהצטיינות בחינוך מוסיקלי מטעם מכללת לוינסקי לחינוך. כמו כן היא בוגרת בית הספר למוסיקה "רימון" ובית הספר התיכון לאמנויות ע"ש תלמה ילין. הילה מופיעה כסולנית בקונצרטים של 'המקהלה הקאמרית תל אביב', וכזמרת סופרן ב'החמישייה הקולית תל אביב'. כמו כן הופיעה כסולנית עם הסימפונייטה באר שבע. להילה ניסיון רב ומגוון כזמרת סולנית במסגרת הרכבים שונים, הן בתחום המוסיקה הקלאסית והן בתחום הג'אז והמוסיקה הקלה. היא מורה למוסיקה ולפיתוח קול, ומלמדת במסגרת תוכנית "מפתח" של "התזמורת הפילהרמונית הישראלית".

 

אלכסנדר וולך – פסנתרן
אלכסנדר וולך הוא בוגר האקדמיה למוזיקה בטשקנט. עם תום לימודיו שימש במשך שש שנים כמלווה וקורפטיטור לזמרי בית האופרה של טשקנט והיה שותף להפקות רבות באופרה עצמה ובסיוריי קונצרטים ברחבי ברה"מ. במקביל שימש כפסנתרן מלווה בכיתת הזמרה של האקדמיה. מאז עלייתו לארץ, בשנת 1990, הוא משמש כפסנתרן של המקהלה הקאמרית ת"א. כיום מלמד בקונסרבטוריון חולון וכמלווה  זמרים מהאופרה הישראלית.This email was sent to ganey_am@netvision.net.il
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
מוסיקה בגני עם · Ganei Am · Ganei Am 46100 · Israel