חג סוכות שמח ומספר עידכונים

מזכירות • 3/10/2017 כניסות

תושבים יקרים,
רגע לפני החג אנו מבקשים למסור מספר עידכונים:
# במהלך יום כיפור בוצעה חבלה בשער הכניסה ליישוב בנסיון להשאירו פתוח. תיקון התקלה וקריאות שירות דומות הנדרשות לא פעם לטיפול בשער האדום (חקלאי) עקב נסיונות למנוע את סגירתו, עולות למושב כסף רב ומעבר לכך מהוות סיכון ביטחוני! השערים מצולמים אנו מבקשים למנוע את האי נעימות בזיהוי התושבים הגורמים לנזקים, אנא הימנעו מלגעת בשערי היישוב.

# מזרונים בגני המשחקים: בחודש האחרון אנו פועלים בכל שבוע לפינוי המזרונים מגני המשחקים ביישוב. לצערנו ישנם צעירים אשר מחזירים בכל פעם את המזרונים לגנים. הורים יקרים אנו מבקשים את התערבותכם בנושא, נא הסבירו לילדים את הסכנות הכרוכות בקפיצה מהמתקנים ומנעו מהם להשיב את המזרונים לגנים.

# אנו שבים ומזכירים כי בהוראת המשרד להגנת הסביבה נסגר אתר הפסולת ביישוב. לאחרונה הגבירה המועצה את האכיפה בנושאי מפגעי פסולת ופקח מסתובב ברחבי המושב, נא הימנעו מזריקת פסולת גושית באתר ובפינות המחזור. (הודעה על מועד הגעת קבלן פינוי פסולת גושית ינתן לאחר החג).

# מאוריתון מספר 3: באתר האינטרנט של המושב עלה הגליון השלישי של העיתון היישובי ובו עידכונים שוטפים וכתבות מעניינות על אנשי המושב, אתם מוזמנים לקרוא.

# סוכה לחג: ברחבת המועדון הגדול מקימים בני הנוער את סוכת החג היישובית, אתם מוזמנים להתארח.
חג שמח!

20171003 181033